Road Show -konttikiertueet

Road Show eli kiertuemyymälä! Vuonna 2016 aloitettu etämyyntitoiminta tuo meidät kansalaisten naamoille ilman että heidän tarvitsee tänne stadin periferia-alueille Konalaan asti tulla. Oulu taitaa olla pohjoisin paikka jossa konttimme on vieraillut, joten jos asut vähänkään isommassa kaupungissa, saatat törmätä meihin torilla.

Konsepti on yksinkertainen: Kontti paikalle, ovet auki ja myymälä on pystytetty! Ei tarvitse lastailla kuorkkia, purkaa ja kasata myyntipistettä tunteja, ähkiä ja puhkia, vaan senkun vaan pistetään kontti levälleen! Tähän operaatioon ollaan kellotettu menevän noin max. vartti.

Lue kertomus Road Show 2018 -reissuista.

Varusteleka goes Tuska, 28.–30.6.2024
Road Show -konttikiertueet
Näytä tapahtuma
Varusteleka goes Riihimäen erämessut 7.–9.6.2024
Road Show -konttikiertueet
Näytä tapahtuma
Varusteleka goes Tuska, 30.6.–2.7.2023
Varusteleka OutdoorExpossa, 30.3.–2.4.2023
Varustelekan Road Show: Tuska 1.–3.7.2022
Varustelekan Road Show: Riihimäen erämessut 9.–12.6.2022
Varustelekan Road Show: Tampere, 4.–6.11.2021
Varustelekan Road Show: Mikkeli, 28.–30.10.2021
Varustelekan Road Show: Lappeenranta, 21.–23.10.2021
Varustelekan Road Show: Kuopio, 14.–16.10.2021
Varustelekan Road Show: Vaasa, 30.9.–2.10.2021
Varustelekan Road Show: Joensuu, 23.–25.9.2021
Varustelekan Road Show: Pori, 16.–18.9.2021
Varustelekan Road Show: Tampere 5.-7.11.2020
Varustelekan Road Show: Lappeenranta 29.-31.10.2020
Varustelekan Road Show: Mikkeli 22.-24.10.2020
Varustelekan Road Show: Vaasa 15.-17.10.2020 (PERUTTU)
Varustelekan Road Show: Turku 10.-11.10.2020
Varustelekan Road Show: Lahti 24.-26.9.2020
Varustelekan Road Show: Kouvola 17.-19.9.2020
Varustelekan Road Show: Pori 10.-12.9.2020
Varustelekan Road Show: Kuopio 3.-5.9.2020
Varustelekan Road Show: Joensuu 27.-29.8.2020
GoExpo ja OutdoorExpo 28.2.-1.3.2020
Varustelekan Road Show: Tampere 24.-26.10.2019
Varustelekan Road Show: Narinkkatori 17.-19.10.2019
Varustelekan Road Show: Lahti 10.-12.10.2019
Varustelekan Road Show: Pori 3.-5.10.2019
Varustelekan Road Show: Kuopio 26.-28.9.2019
Varustelekan Road Show: Tammisaari 19.-21.9.2019
Varustelekan Road Show: Kouvola 12.-14.9.2019
Varustelekan Road Show: Joensuu 5.-7.9.2019
Varustelekan Road Show: Tampere 1.-3.8.
Varustelekan Road Show: Lahti 25.-27.7.
Varustelekan Road Show: Kouvola 18.-20.7.
Varustelekan Road Show: Seinäjoki 11.-13.7.
Varustelekan Road Show: Hangon Regatta 5.-7.7.2019
Varusteleka Road Show: Tuska 28.-30.6.2019
Varustelekan Road Show: Porvoo 13.-15.6.2019
Varustelekan Road Show: Turku 6.-8.6.2019
Varustelekan Road Show: Tampere 30.5.-1.6.2019
Varustelekan Road Show: Santahamina 24.-25.5.2019
Varustelekan Road Show: Hyvinkää 16.-18.5.2019
Varustelekan Road Show: Hämeenlinna 9.-11.5.2019
Varustelekan Road Show: Savon erämessut 26.-28.4.2019
Varustelekan Road Show: Vantaa 11.-13.4.2019
Varusteleka GoExpossa 15.-17.3.2019
Loading...